0.00
0

Cennik

zasady moich usług ...

Zanim umówisz się na spotkanie, przeczytaj proszę uważnie poniższy REGULAMIN.

Szanując swój i mój czas, dokonaj przemyślanej rezerwacji wizyty.

KONSULTACJA to wstępne spotkanie, na którym mamy okazję lepiej się poznać. Możesz podzielić się swoim problemem, a ja powiem Ci, jaki rodzaj podejścia terapeutycznego będzie najefektywniejszy w pracy nad jego rozwiązaniem. W zależności od Klienta i tematu, takie spotkanie trwa najczęściej pomiędzy 60-90 minut. Zazwyczaj potrzeba pomiędzy 1-3 konsultacji. Aby zarezerwować wybrany termin konsultacji, potrzebujesz opłacić ją z góry. Możesz zmienić opłacony termin konsultacji informując mnie o tym drogą telefoniczną lub sms-em. Pamiętaj jednak, że jeśli zrobisz to w czasie krótszym niż 72h przed planowanym spotkaniem, musisz liczyć się z ponowną opłatą za wizytę. Jeśli nie pojawisz się na konsultacji w uzgodnionym terminie, nie otrzymasz zwrotu poniesionej za nią opłaty.

SESJA TERAPEUTYCZNA to spotkanie odbywające się już po wstępnych ustaleniach konsultacyjnych. Sesja odbywa się zawsze w ustalonym dniu o określonej dokładnie godzinie. Opłatę za terapię uiszczasz z góry za cały miesiąc, w terminie do 5-ego dnia danego miesiąca. Możesz odwołać sesję bezpłatnie informując mnie o tym telefonicznie lub sms-em do siedmiu dni przed planowanym terminem wizyty. Opłata za sesję odwołaną w terminie krótszym niż ustalone siedem dni, nie ulega zwrotowi.

Konsultacja/sesja terapeutyczna odbywa się w gabinecie na żywo lub online.

Możemy spotkać się online za pomocą komunikatorów takich jak Skype lub Signal. Przed spotkaniem upewnij się proszę, czy wybrana przez Ciebie opcja kontaktu działa ponieważ odpowiedzialność za problemy techniczne występujące po Twojej stronie należy do Ciebie i ewentualne roszczenia z tego tytułu nie zostaną przeze mnie uznane.

Jeśli przyczyna odwołania konsultacji/sesji terapeutycznej na żywo lub online leży po mojej stronie, zobowiązuję się do jak najszybszego znalezienia nowego, dogodnego dla Ciebie terminu wizyty bądź zwrotu poniesionych przez Ciebie kosztów.

INWESTYCJA w spotkanie wynosi:

  • 45min – 300zł

  • 60min – 350zł

  • 90min – 490zł

Nr rachunku bankowego do wpłaty (PKO bp):

50 1020 1332 0000 1402 1301 8439

W tytule przelewu proszę wpisać:

* imię i nazwisko,

* opłata za konsultację dnia… lub opłata za terapię mc …

X