Terapia

Jako psychoterapeutka spotykam się z osobami, które często czują się zagubione, przebodźcowane, straciły poczucie celu, nie wiedzą, jak wystartować dalej. Teoretycznie wszystko jest ok: dobra praca, dom z ogródkiem i rodzina. Tylko wspólne poranki nie cieszą już tak jak kiedyś, a w sypialnianym łóżku leży niby znana, ale jakaś ostatnio obca osoba. Rozmawiam z rodzicami pełnymi troski o swoje potomstwo i bezsilnymi wobec odpowiedzi, jak mam pomóc własnemu dziecku?

Być może Ty też czujesz się czasami przemęczona/y, zrezygnowana/y i nie patrzysz już w jasnych kolorach w przyszłość? Być może stoisz przed nowym wyzwaniem, które chcesz zrealizować i brakuje Ci bodźca, motywacji oraz konsekwencji do tego, aby w nim pozostać?

Być może Ty również obserwując swoje dzieci, zastanawiasz się, w jaki sposób im pomóc, jak wesprzeć w tym, aby śmiało, w pełni wiary w swoje możliwości i talenty osiągali swoje cele? Być może też bardzo potrzebujesz bliskości, wsparcia drugiej osoby i nie wiesz, dlaczego tak bardzo się od siebie oddalacie? Nie rozumiesz, co się dzieje w Twojej rodzinie bądź pracy-jeszcze chwilę temu wszystko się układało, a dziś tak trudno się porozumieć.

Być może zastanawiasz się, czy to jest właśnie ten moment, że Twoim dylematom rzeczywiście warto byłoby przyjrzeć się wspólnie z wykształconą w tym kierunku osobą?

Jeśli, któreś z powyższych pytań jest właśnie Twoje, prawdopodobnie wykorzystałaś/wykorzystałeś wszystkie dostępne Ci na dziś pomysły na rozwiązanie niekomfortowej dla Ciebie sytuacji. Czujesz, że odkładanie spraw na później niestety ich nie rozwiązuje, a jedynie sprawia, że dochodzą kolejne, pogłębiając Twoją frustrację. Gdyby było inaczej, zapewne nie byłoby Cię teraz na mojej stronie J

Dlatego serdecznie zapraszam Cię do umówienia się na konsultację. Wspólnie przyjrzymy się Twoim troskom i określimy drogę do tego, jak się od nich uwolnić. A jeśli wciąż się wahasz, być może motto, które jest moim przewodnikiem, stanie się też i Twoim: LEPIEJ Z BŁĘDEM ZACZĄĆ NIŻ PERFEKCYJNIE ZWLEKAĆ!